میلاد وصی پیامبر با حال وهوای رضوی در سمیرم برگزار شد

یکشنبه 08 بهمن 1402

مراسم جشن میلاد با سعادت مولی الموحدین، حضرت علی (ع) و بزرگداشت مقام پدر با حضور خادمیاران رضوی وجمع کثیری از آحاد مردم در سمیرم برگزار شد.

Cover

 

 

 به گزارش آستان نیوز از اصفهان، همزمان با ایام رجب المرجب وفرارسیدن ۱۳رجب تولد ساقی کوثر علی (ع) با حضور امام جمعه، مسئولین و خادمیاران و یاوران رضوی شهرستان مراسم جشنی در محل مهدیه سمیرم برگزار کردند .

 

 در این مراسم باشکوه ابتدا حضرت حجت‌الاسلام دیانی امام جمعه شهرستان به معرفی شخصیت حیدر کرار پرداخت و گفت: میلاد نیاکان عشق و ایثار است. دراین روز کوثر ترانه شادی سر می‌دهد و محراب به سجده‌ می‌نشیند. ما در این روز شربت شعف می‌نوشیم و اشک شوق می‌ریزیم.

 

وی افزود: علی کسی است که، نه تنها با اندیشه و سخنش، بلکه با وجود و زندگی‌اش، به همه دردها و نیازها و همه احتیاج‌های چندگونه بشری، در همه دوره‌ها، پاسخ می‌دهد.

 

در بخش‌های دیگری از این مراسم علاوه بر اجرای مولودی خوانی واجرای تواشیح، مسابقه ای بین کلیه شرکت کنندگان برگزار شد.وبه نفرات برتر جوائزی از طرف کانون مرکزی رضوی اهدا شد.

 

در پایان مراسم بعداز نماز مغرب وعشا خادمیاران رضوی با گسترانیدن سفره‌ رضوی به استقبال شرکت کنندگان رفتند و بیش از ۳۰۰ نفر در کنار یکدیگر در ضیافت شام حضور یافتند.

 

 

خبرنگار آقای امیدی 

تاریخ انتشار
1402-11-08 17:47:06
دسته خبر
اخبار شهرستان‌ها
پیوندک
خبرهای مرتبط
سه شنبه 24 بهمن 1402
سه شنبه 24 بهمن 1402