جشن فرشته ها در فریدونشهر اصفهان برگزار شد

یکشنبه 29 بهمن 1402

جشن تکلیف 300 دانش آموز دختر مدارس پایه سوم شهرستان فریدونشهر با همکاری خادم یاران رضوی برگزار شد.

Cover

 

 

 

به گزارش آستان نیوز از اصفهان300 دانش آموز پایه سوم شهرستان فریدونشهر در مراسمی به همت کانون خدمت رضوی شهرستان فریدونشهر، کانون تخصصی بانوان و خانواده رضوی و با مشارکت اداره آموزش و پرورش برگزار شد و این فرشته های کوچک عبادت و بندگی خود را جشن گرفتند.

 

این مراسم با اجرای حجت الاسلام عبدالهی از بنیاد مهدویت اصفهان برگزار شد که شامل برنامه هایی همچون برگزاری مسابقات، همخوانی سرودهای حماسی و مذهبی و تئاتر طنز بود.

 

حجت الاسلام عبدالهی در این برنامه احکام تکلیف را در قالب شعر به کودکان انتقال داد و با کمک خادمیاران رضوی با آماده سازی ماکتی از کعبه و دعوت دانش آموزان به طواف نمادین خانه خدا و سپس قرائت صلوات خاصه امام رضا علیه السلام فضای جشن را معنویت بخشیدند.

 

مرضیه رزمخواه مسئول کانون تخصصی بانوان و خانواده رضوی شهرستان فریدونشهر در گفتگو با آستان نیوز گفت: این جشن با حضور حدودا 300 دانش آموز به همراه معلمان و مربیان پرورشی آنها و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال برگزار شد.

 

خادمیاران رضوی در پایان با اهداء پک های فرهنگی در قالب هدیه های رضوی برشادی کودکان افزودند و حاضرین ناهار را میهمان خوان کریمانه سلطان خراسان شدند.

 

 

خبرنگار خانم موگویی