خادمیاران بانوان و خانواده آران و بیدگل دختران ماه را به میهمانی اعتکاف بردند

سه شنبه 10 بهمن 1402

دختران ماه به همت خادمیاران و یاوران کانون خدمت رضوی تخصصی بانوان و خانواده آران و بیدگل حلاوت سه روز خلوت با خدا و اعتکاف را جشن گرفتند.

Cover

به گزارش خبرنگار آستان نیوز از اصفهان مسئول کانون تخصصی بانوان و خانواده آران و بیدگل با اشاره به مشارکت کانون‌های عمومی و همراهی طلاب خواهر حوزه علمیه حضرت فاطمه زهرا(س) بسیج دانش آموزی و حوزه بسیج حضرت زهرا(ع) «مجموعه فرهنگی طهورا» با این کانون تخصصی در برگزارب آیین اعتکاف دختران ماه گفت: ۱۶۴ دانش آموز دختر نوجوان از ۱۳ آموزشگاه سطح شهرستان در یک اردوی سه روزه معنوی و معرفتی لحظات ناب خلوت با معبود و غجرای ویژه برنامه‌های کیفی و کمی پرمحتوا و سازنده را در اعتکاف تجربه کردند.

معصومه سرمدی تصریح کرد:

برگزاری محفل انس با قرآن، برگزاری حلقه‌های معرفتی، حضور دانشمند نخبه ایرانی در بین معتکفین و معرفی زن اصیل و موفق ایرانی، برگزاری جلسات سخنرانی با موضوع زیبایی‌های دوران ظهور از منظر نهج البلاغه، برگزاری جشن میلاد امیرالمؤمنین(ع)، شبی باشهدا و روایتگری قصه شهید و شهادت، مراسم سوگواره شب وفات حضرت زینب(س)، اجرای برنامه‌های فرهنگی، پاتوق کتاب، مسابقه، بازی و سرگرمی‌های فکری از جمله برنامه‌های اجرایی برای دختران ماه در اعتکاف بود.

به گفته وی اجرای تمام برنامه‌های آیین اعتکاف دختران ماه رهاورد برنامه ریزی، هم‌افزایی و هم‌اندیشی سه ماهه مجموعه فرهنگی طهورا با خدمت صادقانه ۳۱ خادمیار کانون‌های تخصصی و عمومی شهرستان آران و بیدگل بود.

وی با تاکید بر برگزاری جشن مادر دختری در سومین و روز پایانی آیین اعتکاف دختران ماه اظهارداشت: دعوت از مادران در مراسم جشن پایانی اعتکاف دختران ماه و حضور پر شور و هیجان آنها در جمع فرزندان و تازه شدن دیدارها صحنه‌های زیبا ولذت بخشی را در قاب خاطره‌هل خلق کرد و به یادگار گذاشت.

سرمدی یادآورشد: حُسن ختام جشن باشکوه الهی دختران ماه دریافت یادبود امام رضایی و بدرقه آنها با زیارت پرچم بارگاه ملکوتی آقا علی بن موسی الرضا(ع) بود.

خبرنگار خانم متولی 

تاریخ انتشار
1402-11-10 01:17:26
دسته خبر
اخبار شهرستان‌ها
پیوندک
خبرهای مرتبط
سه شنبه 24 بهمن 1402
سه شنبه 24 بهمن 1402