اهدای ۹۰ بسته یلدایی به خانواده های نیازمند اصفهانی

سه شنبه 05 دی 1402

در شب یلدا خانواده های نیازمند محدوده کانون خدمت رضوی شهید بهشتی، بسته یلدایی، گوشت و غذای گرم دریافت کردند.

Cover

به گزارش آستان نیوز از اصفهان، به همت خادمیاران و یاوران رضوی کانون خدمت شهید بهشتی، میوه و شیرینی و گوشت و غذای گرم در محله مسجد لنبان اصفهان بین نیازمندان توزیع گردید.

 

 

مهدی نصر، معاون کانون خدمت رضوی شهید بهشتی در مصاحبه با آستان نیوز، تعداد بسته ها را شامل ۹۰ بسته یلدایی اعلام کرد که هر بسته حاوی حدود ۷ کیلوگرم میوه شامل انار و پرتقال و سیب و یک کیلوگرم شادونه و برنجک برای شب یلدا و نیم کیلوگرم سوهان گزی و یک کیلوگرم شیرینی است و ارزش هر بسته حدود ۵۰۰ هزار تومان می باشد.

 

 

نصر ادامه داد، علاوه بر محتویات یلدایی سه راس گوسفند نیز قربانی گردید که عقیقه و قربانی بود وگوشت آنها بسته بندی گردید و در ۴۰ بسته به خانواده هایی که بیشتر نیازمند بودند، همراه با بسته یلدایی اهدا گردید.

 

 

معاون کانون شهید بهشتی اعلام کرد، برنامه ذکر توسل به امام رضا علیه السلام و قرائت حدیث شریف کسا توسط حجت الاسلام رئوفی در ایام فاطمیه و شب قبل از یلدا و با حضور خادمیارن و یاوران رضوی برای تبرک و تیمن، در کناربسته بندی بسته های یلدایی اجرا گردید.

 

 

مهدی نصر، اطعام نیازمندان با غذای گرم را برنامه هر چهارشنبه این کانون اعلام کرد و گفت: همراه با بسته های یلدایی، ۶۰ پرس چلو مرغ، نیز که توسط خادمیاران طبخ شده بود، به بعضی از خانواده های نیازمند اهدا گردید. نصر اضافه کرد، هر هفته طبخ و بسته بندی و توزیع غذای گرم در این کانون انجام می گردد و همه کارهای طبخ نیز توسط خادمیاران و یاوران رضوی با بهترین کیفیت و همراه با برنج ایرانی انجام می گردد.

 

 

معاون کانون خدمت رضوی شهید بهشتی، برنامه های هر هفته این کانون را چهارشنبه های امام رضایی اعلام کرد که در هر هفته، چهارشنبه ها و گاهی در چند روز از هفته، مشاوران متخصص این کانون، به مردم مشاوره های فردی به صورت رایگان ارایه می نمایند. این مشاوران با مدرک تحصیلی حداقل فوق لیسانس و از خادمیاران و یاوران رضوی مجرب و متدین هستند.

 

 

آقای مهدی نصر، از دیگر برنامه های هفتگی این کانون را برنامه های آموزشی و کارگاهها اعلام کرد که با موضوعات مختلفی مثل پزشکی و روانشناسی و ... برگزار می گردد.

 

 

به گزارش خبرنگار آستان نیوز، سه کارگاه آموزشی در حال حاضر در این کانون هر هفته برگزار می گردد که شامل: «کارگاه بهداشت و سلامت زنان»، «کارگاه درمان با خوراکیها»، «کارگاه فرزندان ایمن» است.

 

 

خبرنگار ابوذر یادگاری

تاریخ انتشار
1402-10-05 01:54:39
دسته خبر
اخبار کانون‌های محله‌ای
پیوندک
خبرهای مرتبط
به همت خادمیاران کانون خدمت رضوی محله ای شمس الشموس بهارستان برگزار شد؛
جشن میلاد مولی الوحدین امیرالمومنین علی (ع)
یکشنبه 08 بهمن 1402